Trainee programy – zkušenost je nejlepší účitelkou

Vydejte se na zkušenou do elektráren nebo k průmyslovým partnerům, se kterými spolupracujeme.

Doosan Škoda Power

Doosan Škoda Power je přední světový výrobce a dodavatel zařízení, technologií a zákaznických služeb v oblasti energetiky. Zákazníkům po celém světě dodává vyspělé systémy turbogenerátorů.

ŠKODA JS

ŠKODA JS a.s. je strojírenská firma zaměřující se na výstavbu a servis jaderných elektráren. V předchozích šedesáti letech se ŠKODA JS a.s. podílela na stavbě jaderných elektráren nejen v České republice a na Slovensku, ale také v Maďarsku nebo Německu. Firma ŠKODA JS a.s. také dodává zařízení pro jaderné elektrárny na Ukrajině a pro nové bloky jaderných elektráren ve Finsku, Číně, Francii nebo Velké Británii.

ČEZ

Skupina ČEZ patří mezi nejvýznamnější výrobce, distributory, obchodníky v oblasti elektřiny a tepla, zemního plynu. Skupina ČEZ je jednou z deseti největších energetik v Evropě, má více než 3,5 milionů zákazníků a zhruba 28 tisíc zaměstnanců.

Atmos

ATMOS Chrást s.r.o. je přední světová společnost působící v oblasti stlačeného vzduchu. Hlavní činností společnosti je výroba šroubových kompresorů, šroubových bloků a motorgenerátorů.

 

videa průmyslových partnerů